Home

Fialove pod nehtem

Dobrý de,pod nehtem u nohy se mi oběvila fialová skvrna,myslela jsem si že jsem si tzv.nakopla palec,ale všimla jsem si,že to mám i na druhé noze.Můžete mi prosím poradit oco jde?Děkuji a přeji hezký den Krev pod nehtem u nohy - modrý nehet Dobrý den. Před asi dvěma týdny měl přítel florbal, ale bohužel si musel vzít malé boty (zjistil to až na místě). Do druhého dne mu zmodraly nehty na palcích u nohou, resp. se mu pod ně asi nahrnula krev

Za fialové až černé zbarvení nehtů může mechanické namáhání a poškozování měkké tkáně pod nehtem. Jde o hematom, modřinu, která ale vzhledem k charakteru místa vzniku nezmizí tak, jako jsme zvyklí z jiných částí těla, vysvětluje kosmetička a manikérka Julie Bauer Šnoblová @Jančakecalka no, lidem s cukrovkou zfialoví palec, pak odumře, pak jim ho uřežou, pak uřežou nohu pod kolenem Netvrdím, že je to váš případ ale rozhodně bych to nepodceňovala. Měl by se zjistit cit v palci a udělat např. vyšetření krve. Nikdy jsem neslyšela o tom, že by někomu fialověly palce jen tak

Melanom pod nehtem Maligní melanom se nemusí vyskytovat jen na kůži, ale i pod nehtem. Agrolentiginózní melanom je velmi vzácná forma melanomu, kterou pacienti díky nevědomosti často podcení. Vypadá jako podnehtová modřina, která ale neodrůstá spolu s nehtem. Na noze se mi obcas obevi znamenko zarudle az fialove barvy a. Hnědý flek pod nehtem. Od. Adriana Dosedělová. -. 25.12.2019. Nehty jsou tvořeny z pevného proteinu zvaného keratin. Najdete jej také ve vlasech a vnější vrstvě kůže. U zvířat je pak v rozích, drápech i kopytech. Zdravé nehty by měly mít růžovou barvu, přesněji, zdravé nehtové destičky jsou růžové a samotné nehty. Šli byste k doktorce s fialovým nehtem? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti Hnědočerné zbarvení najdeme u hematomů (modřin), které jsou umístěny pod nehtem, vzácně imituje névus či melanom. Podobný obraz se objevuje po použití antimalarik, je po fenolftaleinu, antipyrinu - v nehtovém lůžku může vyvolat temně modré zbarvení Odhlásit se můžete kdykoliv. Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s

Fialová skvrna pod nehtem u nohy uLékaře

1. Trn pod nehtem (1987) - Tüske a köröm alati - FDb Navečer jsme vyrazili z Ketkovic do údolí Chvojnice, našli prima flek na spaní, v sobotu došli na soutok s Oslavkou u senoradského mlýna. Dál kus mimo značku proti proudu řeky až k napojení s červenou TZ, přes Skřípinu dál k rozcestí Pod Pastýřkou; zde přebrodění a.
  2. Stínka pod nehtem a další informace včetně lak na nehty insta dri 250 získáte na naší stránce, včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Nehty jsou naší vášní a stínka pod nehtem patří mezi ně stejně tak jako gelové nehty babyboomer obrázky
  3. Co se týče mechanických příčin, petechie mohou vzniknout po úderu či nárazu, ale způsobuje je také škrábání nebo škrcení. Mezi závažnější příčiny vzniku petechií patří nedostatek vitamínu C, nízký počet krevních destiček, hematologické choroby, zánětlivá onemocnění cév, virové a bakteriální infekce.
  4. Fialové žilky pod nehty a další informace včetně šponování nehtů získáte na naší stránce, včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Nehty jsou naší vášní a fialové žilky pod nehty patří mezi ně stejně tak jako rovnátka na nehty plzeň
  5. Tříska pod nehtem: Cizí tělísko (nejčastěji tříska nebo částečka olupujícího se laku) se může dostat pod nehet, kde pevně uvízne. Takové poranění je v okamžiku úrazu velmi bolestivé, bolest však po chvíli ustoupí. Rána většinou nekrvácí, proto bývá léčení zanedbáváno..
  6. ky a tatínkové diskutují na webu Rodina.cz. Přidejte do diskuze své rady a zkušenosti
  7. Aby se neudělala plíseň pod nehtem, tak je důležité nehty pravidelně stříhat a čistit alespoň jednou do týdne. výběr z naší tvorby. Canespor 1x denně sada na nehty. Napsala: Svobodová M. / komentářů: 1

Fialová skvrna na nehtu po úrazu - poradna, diagnózy Zde je poradna o tématu: Fialová skvrna na nehtu po úrazu. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další inf Poradna - zobrazení příspěvků. 14.10.2007. skvrna pod nehtem ( Martin) Dobrý den.Pod nehtem palce levé nohy mám skvrnu fialové barvy,která asi 5 mm velká a uprostřed je tmavší flíček.Byl jsem u kožní lékařky,která mi sdělila,že jde o modřinu.Mám ji sledovat jestli bude odrůstat a kdyby náhodou ne,mám přijít.Zdá. Pokud se krev nahromadila pod nehtem a pacient pocítil toto nepohodlí, nemocnice by měla být kontaktována pro postup vypouštění nehtu, aby uvolnila krev. Tento postup lze provést doma pomocí červené horké jehly nebo klipu, ale o sterilitě těchto manipulací existují velké pochybnosti

Fialové zbarvení za celým nehtem u nohy - poradna

fialové žilky pod nehty jednoduše modré tečky na nehtech ještě dnes společně s fialové žilky pod nehty fialové žilky pod nehty. Zajímá vás lek na posilnění nehtu získejte další informace Jsme tu pro vás, lek na posilnění nehtu podrobně lek na posilnění nehtu. Krev pod nehtem u nohy - modrý nehet Dobrý den Pro pochopení vhodné léčby nehtové plísně je třeba si uvědomit, že plíseň, která způsobuje toto onemocnění přežívá pod nehtem. Pro relativně rychlé výsledky je tedy potřeba, aby se část postiženého nehtu opilovala až na nehtové lůžko a poté se aplikovala účinná látka, která postupně zničí všechny. Ukládání cholesterolu na očním víčku, Jak na tmavé fleky v podpaží, Beckerův névus, Fialové fleky na nohou, Oteklé nohy a červené fleky, Červené nohy, Červené fleky na kůži, Rakovina kůže pod nehtem, Červené fleky na kůži, Plíseň pod nehtem, Ekzém v tříslech Melanom pod nehtem Maligní melanom se nemusí vyskytovat jen na kůži, ale i pod nehtem. Agrolentiginózní melanom je velmi vzácná forma melanomu, kterou pacienti díky nevědomosti často podcení. Vypadá jako podnehtová modřina, která ale neodrůstá spolu s nehtem. Na noze se mi obcas obevi znamenko zarudle az fialove barvy a. Dobrý den paní doktorko, mám 3 týdny staré miminko a již od narození pozoruji pod nehtem červený flíček. Nijak se nemění ani neodrůstá s nehtem. Nevím o ničem kde by se mohl do prstíku uhodit. Prosím, nevíte co by to mohlo být? Děkuji a s pozdravem Micha

Dobrý den, při práci jsem se zranil tak nešťastně na palci pravé ruky, že lůžko pro nehet je z 1/3 jakoby nefunkční. Vytvořila se pod ním sraženina, tzv. fialový nehet, ale zbytek nehtu, funguje normálně. Zajímalo by mě, zda to odroste, či bude muset dojít, ke stržení nehtu. Děkuji Rakovina kůže pod nehtem Miluše 22.4.2021 18:39. dobrý den,tohle viz obrázek se mě udělalo pod nehtem na prsteníčku ruky cca před 1 měsícem. Nejsem si vědomá že bych se udeřila nebo něco tak,zatím nepozoruji zda se to posunuje,ale nevypadá to jako součást nehtu žeby to mělo odrůst ,nevím Červeno-fialové tečky na břiše už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti Bolest palce u nohy. Zdravim vsechny,už asi 2 mesice mne boli z niceho nic palec u nohy. Nekdy pri chuzi a nekdy i v klidu mě v palci píchne. myslela jsem ,ze je to borceni klenby, tak jsem si kuopila ort.vlozky do bot, nic se nezmenilo

Fialové pod nehty — co prozradí okousané nehty

Fialová pomsta: Jak bojovat se syndromem „běžeckého nehtu

Malíř András Hódosi pracuje jako ovčák v pustě. Odešel sem nikoliv kvůli umělecké krizi, ale aby sám pro sebe vyřešil problémy etického rázu. Jenže to, před čím utekl z Budapešti, ho za - sáhne i zde. Dostane se do sporu s místní husí mafií Pokud zraníte nehet, mohlo by to vypadat černé nebo fialové pod nehtem. Je to kvůli něčemu, co se nazývá subunguální hematom, který způsobuje, že se krev pod vaším poraněným nehetem shromažďuje. Jak se krev hromadí pod nehtem, může se oddělit od nehtového lůžka Plíseň nehtů je nepříjemný kosmetický problém, za jehož vznikem stojí takzvané dermatofyty. Jde o několik druhů mikroorganismů žijících ve vrchních vrstvách pokožky. Obvykle o jejich přítomnosti ani nevíme, ale dáme-li jim příležitost k rychlému a nekontrolovaném

Hyponychium je epitel pod nehtem hraničící mezi volným okrajem a kůží špičky prstu. Tvoří těsnění, které chrání nehtové lůžko. Eponychium je malý pás epitelu, který sahá od zadní stěny nehtu po základ nehtu Často a chybně se nazývá kůžička Domaci plisen pod gelovym nehtem majka 1.11.2011 18:35. Dobry den, chtela bych se zeptat bud na domaci, nebo odbornou lecbu, Udelala se mi plisen pod gelovym nehtem,Slysela sem ze je dobre si namacet nehty do octa, nebo kapat citronem, aby se to dostalo pod nehet, ze plisne nemaji rady kysele. Nebo je dobre vtirat si pod gelovy nehet mast kanesten

Dceři fialoví nehty na palcích - Diskuze - eMimino

pokud se pod nehtem (bez ohledu na velikost) nevidí tmavá skvrna v důsledku úrazu a není provázena bolestivostí, pokud silná bolest po úrazu neprojde po uplynutí dne, pokud je hematom velký, to znamená, že jeho plocha je větší než čtvrtá část nehtu, což naznačuje značné množství nahromaděné pod křečovou deskou krve Pohled na hřebeny nehtů. Tento článek zkoumá nehty na nehtech způsobené stárnutím, další příčiny, jak jsou diagnostikovány a jak jim předcházet

Melanom - vaše znaménko je nebezpečné, když se liší od

Hromadění vody v těle se projevuje zejména otoky dolních končetin. K tomu přispívá nejen gravitace, ale i některá onemocnění. Léčba otoku nohou musí spočívat v léčení příčiny. K podpoře léčby je klíčová změna pohybových návyků, pravidelný sport, procházky Pakostnice změní, nebo by měla změnit, váš životní styl a stravování už napořád. Dna je opravdu celoživotním metabolickým onemocněním, potvrzuje René Moster, ovšem při správné životosprávě a režimových opatřeních se může udržet zpravidla zcela pod kontrolou Pokud se pod vaším nehtem objevil tmavý až černý pruh a víte, že skvrna nevznikla následkem úrazu, a tedy postupně neodrůstá, je nutné okamžitě. Pokud chcete zahájit léčbu svého zánětu v nehtu okamžitě, tak je možné v lékárně koupit višněvského balzám s bukovým dehtem a začít si bolavé místo mazat

Plíseň na kůži Kožní problémy Dotaz z 16. 10. 2015: Bílé skvrny na kůži (záda,lopatky,pod prsy) postupně se rozrůstající. Dobrý den, dnes ráno jsem si všimla fialové rozteklé skvrny na nártu, noha mě bolí ale normálně chodím, bolest hlavně při doteku a nárt je oteklý a teplý, tak bych se ráda zeptala na Krev pod nehtem u nohy - modrý nehet - poradna, diagnózy Modrý flek na žaludu Dobrý den, že dne na den se mi vytvořil tento flek. Když na něj pritlacim bolí to něco jako modřina. Všiml jsem si toho až v práci ve sprše, takže nevím jak se mi to mohlo stát. Urologie je od nás daleko a nejblíže mají otevřeno až v úterý.

Zeleno černé nehty poukazují na bakteriální infekci která často vzniká pod uvolněným nehtem. Dělala jsem si je o víkendu kdy mě přestaly bavit moje staré fialové nehty na nohách a červené na rukách. Praktické balení umělých nehtů v boxu 24 kusů umělých nehtů odstín.. Pokud je nehet nažloutlý namodralý nemá hladký povrch nebo se pod nehtem vyskytují bílé nebo černé čárky je potřeba zpozornit. Zatímco o namožených svalech nebudete vědět do tří dnů a puchýře se ztratí do týdne nový nehet na palci u nohy se bude obnovovat nejméně půl roku ROYAL Sada safírových pilníků na nehty pro ti nejlepší péči DUO SAPPHIRE Nail files 2ks Safírový pilník na ošetření nehtů. Pro domácí i profesionální použití. Oboustranný pilník pro dokonalou péči o Vaše nehty Jedna strana je hrubš Domaci plisen pod gelovym nehtem majka 1.11.2011 18:35. Dobry den, chtela bych se zeptat bud na domaci, nebo odbornou lecbu, Udelala se mi plisen pod gelovym nehtem,Slysela sem ze je dobre si namacet nehty do octa, nebo kapat citronem, aby se to dostalo pod nehet, ze plisne nemaji rady kysele. Nebo je dobre vtirat si pod gelovy nehet mast kaneste

Hnědý flek pod nehtem - Uzdravím

odborné informace

Šli byste k doktorce s fialovým nehtem? - Diskuze - eMimino

Stínka pod nehtem Dnes, když jsem zavírala auto, jsem si přibouchla prst do dveří. Udělala se pod nehtem stínka a na lůžku modřina. Prst mám oteklý a hrozně bolí. Bolestí se nedá spát. Stínka je blíže ke vnitřní straně a zaujímá cca 1/3 povrchu. Poraďte prosím, jak se zbavit nesnesitelné bolesti Šablony na prodloužení gelem, gel lakem, akrylgélom, akrylem! Navrženo pro rychlou a pohodlnou práci bez rizika přilepení. Navrženo těmi nejvýraznějšími nehtovými stylisty! Flexibilní a zároveň tuhé papírové šablony potaženy laserovou fólií vám umožní vytvářet různé tvary a udělat nehty různých délek, doporučujeme ho na stavbu standardních délek salonu (0.

Nailner - pero na nehtové mykózy 4 ml. Nailner je pero na nehtové mykózy. Účinně a snadno bojuje s nehtovou plísní ve zdroji problému. Obsahuje látky, které jsou schopné přeměnit prostředí nehtu tak, aby bylo nepřátelské vůči plísním. Pero lze použít na nehty nohou i rukou Centrosema (Centrosema) je rod rostlin z čeledi bobovité (Fabaceae).Jsou to vytrvalé popínavé byliny povětšině s trojčetnými listy a nápadnými motýlovitými květy různých barev. Rod centrosema zahrnuje asi 36 druhů a je rozšířen v tropické a subtropické Americe Modřina, tmavá skvrna na kůži, je nejčastěji důsledek nějakého úrazu. Když známe příčinu vzniku modřiny, neděláme si z ní těžkou hlavu.Do několika dní postupně změní barvu a pak zmizí. Jestliže se však modřiny na kůži tvoří i při lehkém tlaku nebo dokonce bez zjevné příčiny, je to důvod k návštěvě lékaře

Как определить болезнь по ногтям

Barevné nehty (změna ve zbarvení nehtů může signalizovat

oddělení desky od nehtového lůžka, který vede k tvorbě plaku pod nehtem bělavé nebo žluté barvy s nepříjemným zápachem; svědění, popraskání, pálení kůže v těsné blízkosti s byl zasažen nehet; dysbiózou, ospalost, celková slabost O kůži v obličeji se většinou staráte pečlivě. Podle dermatologů je ale vhodné věnovat pozornost i pokožce těla a nehtům. Mohou se zde totiž projevit příznaky některých chorob probíhajících uvnitř těla - a to i těch nejzávažnějších: cukrovky a rakoviny

A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE! 10.12.2016 13:52:19 Já jsen si opařila prst o horkovzdušnou troubu, mam to už pomalu dva měsíce narůžovělý, nevím zda to vůbec vybledne ale snad jo Černá tečka pod nehtem nemusí být jen modřina Melanom se může objevit i v méně běžných lokalitách, jako např. pod nehty rukou či nohou. Tmavá skvrna pod nehtem vzniká často jako následek poranění, může se ale jednat i o tzv. akrolentiginózní melanom Knižní Klub Řekni mi Věda a vynálezy - Boccador Sabine

Rakovina kůže pod nehtem. Dna a citron. Artróza prstů na ruce. Zánět žil. Nedokrvování končetin. Bolest zad v křížové oblasti. Vodnaté puchýřky na těle. Flegmóna cellulitis. Operace ucpaných cév. Fialové fleky na nohou Dobrý den, mám na obou pažích tyto červené skvrnky. Nesvědí mě a ani nebolí, na dotek jsou cítit, že jsou hrubé. Mám je už několik let a trápí mě pouze z estetického hlediska. Zajímalo by mě, čím jsou způsobeny, zda nějakou alergií nebo něčím jiným. Děkuji za odpověď Po vyndání ruce lehce osušte a zbytek oleje vmasírujte do pokožky a okolí nehtů Hnis pod nehtem může být příznakem poranění nehtového lůžka, valu nebo ploténky.Ačkoliv se na první pohled může jednat o banalitu, určitě vám nedoporučujeme ji podceňovat. Zhnisaný nehet je většinou citlivý na dotek až bolestivý. Ale nevadí, je pod tím base coat a sama vrstva samolepky je silná, dá se to roztlačením zachránit a ještě na to přijde několik vrstev topu, takže se to srovná. V pohodě. Samolepku opatrně, ale důrazně natáhněte a zatlačte přes hranu nehtu až dospod, hezky ji tam zamáčkněte nehtem

Z nehtů se poznají nemoci

Nekontrolované dělení buněk, onkologické onemocnění patří mezi nejčastější příčiny úmrtí (nezáleží na věku ani na pohlaví, postihuje všechny). ročně na světě umírá cca 60 milionů osob na nekontrolovaném dělení buněk (prof. Staněk) existuje 11 metod léčby rakoviny každý třetí obyvatel ČR bude mít alespoň jednou za život rakovinu Po masáži stiskněte bod na prostředníčku pod nehtem a na straně, která je blíže k ukazováčku. Odborníci na reflexní masáž doporučují, aby lidé, kteří ji provozují řádně dodržovali pitný režim. Dostatek tekutin totiž zajišťuje správnou cirkulaci krve a podporuje účinné odstranění toxinů z těla

Červené čáry mohou znamenat problémy se srdcem, neboť drobné sraženiny v krevním řečišti způsobují poškození malých kapilár pod nehtem červené pruhy na kůži vycházející z puchýře, což je znamení otravy krve; vytékající hnis z puchýře; horečka 5 Nokia 6510: fialové kouzlo staré Jeremiášky (test) Pokud vše půjde tak, jak by mělo jít, začátkem února se začne prodávat nová Nokia 6510. Podle reakcí, které za včerejšek naplnily diskusi u článku, se zdá, že jde o nejlépe přijatý mobil Nokia za poslední léta. Přečtěte si velmi podrobnou recenzi a prohlédněte. Jak opravit gelové nehty. Nehty poté přelakujte, ideálně třpytkatým lakem, který je pevnější a lépe schová nerovnosti. Foto: Salon Matýsek Návod, jak si správně zapilovat gelové nehty doma, nejdřív hranu, poté můžete i seshora, a zmenšit tak přechod mezi gelem a nově narostlým nehtem u lůžk Gelové nehty se odstraňují jinak

Detailní informace o melanomech – Laser centrum Brno

Fialovy flek pod nehtem, nebezpečná je i černá tečka pod

Tento keř dorůstající až do výšky dvou a půl metru je u nás známější pod názvem kanadská borůvka. Jeho plody se podle některých vědců řadí k nejzdravějším druhům ovoce na světě. Číst celé Kanadské borůvky pro zdraví Dobrý den, vždy, když dlouho chodím, objeví se mi na dolních končetinách krvavé fleky. Asi po třech dnech postupně zmizí. Fleky nesvědí, nepálí. Dobrý den, po stojkách na rukou se mi vytvoří rozsáhlé petechie pod levým okem. Dříve jsem s tím problémy nikdy neměla (3 roky jsem dělala gymnastiku) a ani po žádné Povrch displeje Samsungu Galaxy Z Flip lze poškrábat nehtem Skleněná část obrazovky se nachází pod měkčí fólií Jednou z nejzajímavějších inovací ohebného Samsungu Galaxy Z Flip je zcela nový povrch obrazovky, pro kterou výrobce používá označení Ultra Thin Glass, tedy ultratenké sklo

Zánět po vytržení zubu, samotné trhání trvá chvilku a krom slabého křupání nic

Stínka pod nehtem - Nail desig

Sluneční záření je hlavní rizikový faktor pro vznik rakoviny kůže. Podezření na ni dokáže zjistit i laik. Rakovina kůže pod nehtem často vypadá jako neohraničené mateřské znaménko, nebo jako špína. Lidé, kteří tuto rakovinu již měli, jsou až devětkrát náchylnějš ; Bílá skvrna pod okem - svítí pod UV - vhodné jako ochrana umělých nehtů v soláriích, před sluncem atd. zbroušení přechodu mezi tipem a přírodním nehtem, zdrsnění celé délky tipu, vytvarování pilníkem Může se prodloužit na šablonku viz níže. 4. nanesení primeru / prepu na přírodní nehet, bondu na přírodní nehe Pokud dodržujete správný postup pilování a plnění, není důvod odstraňovat nehty, neboť rostou společně s nehtem, nakonec se ztratí, když vytvarujete špičku nehtu. Pokud však chcete odstranit špičky, potřebujete roztok na odstraňování nehtů obsahující nejméně 90% acetonu Na přáníčku ze zadní strany je stopa po nehtem odřené cenovce. Pod ní jsou nalepené další dva štítky, co nejdou odlepit. Takové přání poslat, je tak akorát na ostudu. Diskuze k produktu. Diskuze k: Nekupto Blahopřání Ornament slunce. Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na. s oddělením genových zdrojů ústavu, pod odborným vedením jeho pracovníků. Diplomant se soustředí na posouzení kvalitativních i kvantitativních znaků vybraných odrůd, které by mohly vhodně doplnit stávající sortiment okrasných zahradních máků u nás

Co jsou petechie, jak vznikají a jak je léčit? - Zdraví

Skvrna pod nehtem. Slunce a teplo. Snažit se sbalit krásnou ženu je pro muže jako skočit z leta . Dovolená na horách dle Vašich vlastních představ. Jarní prázdniny v Jizerských (běžně 2499 Kč) 15.01.2011 19:30. teratom. Aukce skončil Hemoroidy (řecky Haimorrhoides flebes, alternativní český název je zlatá žíla. Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Podsedlové dečky. Máte vybrané filtry: fialov Otlak nehtu z bot. Odlupování nehtu kvůli plísni.Plíseň neboli mykóza nehtů se projevuje bílými nebo nažloutlými skvrnami na okrajích nehtů, infekce se rozšiřuje na nehtové lůžko pod nehtovou ploténkou, poté dojde ke ztluštění nehtu, jeho lámání a drolení, někdy až ke zhnědnutí, postupně jsou zasaženy další nehty Vysoušeče bot - doručíme už v den.

Čtverečky z buničiny 2x500 kusů | Cosmetic Beauty Lada

Fialové žilky pod nehty - Nail desig

Už jsem předobjednal a stojí to za to!!!Je to špičkovej stroj bez kompromisů a se současnou Xperia 1 II jsem velmi spokojen.Samozřejmě už očekávám reakci věčných kritiků'co Sony nikoliv a at to SONY zabalí-nikoliv!!!To je parádní mašina ne pro masy,ale pro Ty,jako Já co nefotím,ale fotky si vytvářím a Alpha tady jde na špičku!!!Takovej stroj prostě není a to. 9.12.2015 1 Ptáci (Aves) cvičení zoologie 2015 Ing. Jakub Hlava Ph.D. Ptáci nejmladší a nejmodernější skupina obratlovců teplokrevná vývojová větev plazů (podtřída Archosauria) Značně specializovaná a evolučně úspěšná skupina Přestože vznikli relativně nedávno, jejich diverzita (zejména pěvců) je obrovská a přesahuje jin

Potápěči našli v průplavu v Gelsenkirchenu 45 otevřených trezorů – Novinky